Онлайн-зустріч в рамках проєкту
Онлайн-зустріч в рамках проєкту
Темою першого дня навчання стало «Психосоціальне благополуччя і підтримка дітей в умовах війни та захист». Це вже другий подібний тренінг в рамках проєкту «Екстрена освіта та психосоціальна підтримка постраждалого від конфлікту населення». Кожного разу розуміємо актуальність обраної теми та знаходимо безліч важливих висновків.
Вчителі працювали з тренером Пітером Мартішеном, який дивував своєю професійністю та чудовими навичками працювати з групою у змішаному форматі. Під час навчання змогли опрацювати та визначити симптоми стресу, дізнались про його вплив на навчання та розвиток дитини.
Обговорювали приклади психосоціальної підтримки і соціального-емоційного навчання в освітніх установах. На практиці розробляли план дій для покращення ситуації у власних школах. В групах опрацювали прояви стресу на фізичному та емоційному рівні. Учасники поділилися власним досвідом та простими діями, як впоратися зі своїми подібними проявами та як допомогти дитині. Дійсно, учитель має не лише розуміти власні реакції, а й підтримувати учнів та навчати їх самодопомозі.
Проєкт «Екстрена освіта та психосоціальна підтримка постраждалого від конфлікту населення в Україні та Молдові, особливо дівчат, хлопців, підлітків та жінок», реалізується ГО “Регіональний аналітичний центр” у співпраці з Міжнародною місією #WeWorld, за фінансової підтримки Іспанської Співпраці через Іспанське Агентство (AECID) та #EDUCO.