Спосіб розпізнання небезпек і захист дітей в соціальній мережі
Спосіб розпізнання небезпек і захист дітей в соціальній мережі
Прогрес – явище різнобічне, яке разом з користю й розвитком несе нові ризики та проблеми, тому 14 лютого 2022р. в Саф’янському закладі для семикласників практичним психологом Бондаренко І.В. було проведено онлайн-форум «Кібербулінг або агресія в Інтернеті: спосіб розпізнання і захист дитини».
Учням було продемонстровано презентацію «Безпека в Інтернеті», наведено приклади з віртуального насилля. Учасники змогли висловловити думку щодо образ в Інтернеті та за допомогою мобільних телефонів. Здобувачі освіти визначили способи захисту в соціальній мережі, склали основні «Заповіді мережевої моралі». Переглянувши відеосюжет «Небезпечні ігри «Синій кит», «Момо»…», взяли активну участь в обговоренні. Відверто поділились спогадами, коли вони чи їхні однолітки, знайомі ставали жертвами кібербулінгу або ж були кривдником, самі того не підозрюючи.
Заняття підвищувало інформаційну компетентність учасників освітнього процесу, створювало сприятливі умови для підготовки молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві, забезпечувало захист від шкідливих інформаційних впливів, акцентуючи увагу на важливості безпечної поведінки у Всесвітній мережі.
Практичний психолог Бондаренко І.В.